Ajax

ADRESA A KONTAKTOPENING HOURS

NÁROKOVAŤ


Sú informácie o tomto zariadení zastarané? Ste vlastníkom tejto firmy? Zaregistrujte sa a nárokujte si to hneď teraz.

Naša reštaurácia bola otvorená 14. apríla 2006 v novopostavenej budove na Michalskej bašte č. 29 v Nových  Zámkoch v blízkosti futbalového štadiónu L. Gancznera a športového centra Starbec.

Od začiatku reprezentujeme vysokú kvalitu za primerané ceny. Jedlá pripravujeme vždy z čerstvej a kvalitnej suroviny, bez používania náhrad. Pizza sa pripravuje pred očami zákazníka a pečie sa v hlinenej peci. Okrem pizze ponúkame aj ďalšie talianske špeciality, ako sú penne, spagetti, gnocchi. Samozrejmosťou sú polievky, grilované jedlá, jedlá z bravčového a hydinového mäsa, bezmäsité jedlá, šaláty či múčniky. V príjemnom a útulnom prostredí našej reštaurácie na Vás čaká kvalifikovaný a prívetivý personál. Ak uprednostňujete pohodlie domova, tak Vám ponúkame dovoz pizze, ale i ostatných jedál zadarmo!

Reštaurácia má kapacitu približne 100 miest s možnosťou posedenia na letnej terase. V prípade záujmu sme schopní pre Vás zabezpečiť rodinnú alebo firemnú akciu pre 30 hostí. Pri budove reštaurácie je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Navštívte nás, ochutnajte kvalitne pripravené chutné jedlá v príjemnom prostredí našej reštaurácie.

VLASTNOSTI A SLUŽBY

POLOHA NA MAPE

KONTAKTOVAŤ VLASTNÍKA

NOVÉ VYHLADÁVANIE

Money Options
Credit Cards
Money Back
All Inclusive
Reservations
Reservation
Season Ticket
Additional Features
24 / 7 Support
Public Wifi
Barrier-Free Access
Cenové rozpätie
$
$$
$$$
$$$$

Zanechať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.